Difference between revisions of "Sonny Bensily & Diana Lim"
From AmwayWiki
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
! Pin: | ! Pin: | ||
| − | | Diamond | + | | [[Diamond]] |
|- | |- | ||
! Markets: | ! Markets: | ||
| − | | Singapore | + | | [[Amway Singapore]] |
|- | |- | ||
! LOA: | ! LOA: | ||
| − | | BWW | + | | [[BWW]] |
|- | |- | ||
! Upline Direct: | ! Upline Direct: | ||
| − | | David Liaw & Shavon | + | | [[David Liaw & Shavon]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:People]][[Category:Diamond]][[Category:Singapore]] | [[Category:People]][[Category:Diamond]][[Category:Singapore]] | ||
Revision as of 08:01, 26 November 2010
| Sonny Bensily & Diana Lim | |
| Pin: | Diamond |
|---|---|
| Markets: | Amway Singapore |
| LOA: | BWW |
| Upline Direct: | David Liaw & Shavon |
