Difference between revisions of "Ho Siew Ming & Wong Mee Yong"
From AmwayWiki
| Line 13: | Line 13: | ||
| [[TQG]] | | [[TQG]] | ||
|- | |- | ||
| − | ! Upline | + | ! Upline Diamond: |
| − | | [[ | + | | [[Sunny Poh]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:People]][[Category:Diamond]][[Category:Singapore]] | [[Category:People]][[Category:Diamond]][[Category:Singapore]] | ||
Revision as of 16:22, 26 February 2011
| Ho Siew Ming & Wong Mee Yong | |
| Pin: | Diamond |
|---|---|
| Markets: | Amway Singapore |
| LOA: | TQG |
| Upline Diamond: | Sunny Poh |
